
Візок із сумкою складний метал, колеса на підшипнику Джинс
870 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТМАО-160-8
+380 (99) 217-19-09
- +380 (97) 495-97-29
- +380 (93) 043-64-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок з сумкою господарський буде дуже зручним і корисним помічником. Застосовується у побуті для перевезення різних вантажів до 35 кг: сумки, сумки, валізи тощо. Каркас виготовлений з оцинкованої труби, тому не дряпається і дуже довго не втрачає вигляд у порівнянні з фарбованими візками.
Колеса на підшипнику мають сталеві диски та чорну литу гумову шинку. Візок з сумкою дуже зручний для перевезення вантажів та дрібних речей. У складеному вигляді займає мінімум простору.
Візок укомплектований зручною, місткою сумкою із вставним щільним донцем. Комплектація можлива сумкою іншого кольору.
| Діаметр колеса: 160 мм Висота: 960 мм Ширина: 250 мм Платформа: 250*260 мм Навантаження: 40 кг |
Сумка: |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Вантажопідйомність | 40 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип коліс | Литі металеві |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 96 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 25 мм |
| Ширина майданчика | 26 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір сумки | Джинс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴




